Aktuality

V této sekci se dozvíte nejaktuálnější informace o procesu výstavy rezidence Babín.

Aktuálně z Babína

Aktuálně z Babína

30.01.2023

Po čase se Vám opět hlásíme od nás z „Babína“. Počasí nám přeje a všechny práce tak pobíhají podle harmonogramu. Noví vlastníci jednotek v bytových domech SO05 a SO06 se již brzy dočkají předání svých bytů. U bytového domu SO07 probíhají aktuálně předběžné prohlídky hotových a zkolaudovaných bytů jejich novými majiteli, což je poslední důležitý krok před samotným podpisem kupních smluv. Jsme rádi, že se nám daří držet vysokou kvalitu zpracování stavebních prací, což oceňují i noví vlastníci. 

A co bude dál? Přes ulici oproti dokončované II. etapě se již rýsuje etapa III., skládající se ze dvou samostatných bytových domů. Stavební práce v této etapě jsou plně v běhu a stavba utěšeně roste do 4. nadzemního podlaží. Předpokládané dokončení domů je plánováno na přelom roku 2023/24. V těchto domech aktuálně zbývá několik volných jednotek. Stále tak máte šanci na nadstandardní bydlení. Pokud máte zájem nahlédnout do našich vybavovacích standardů, je možné si domluvit informační schůzku v showroomu, nebo si případně projít i některé z bytů. Těšíme se na Vás!

Máme hotovo!

Máme hotovo!

24.06.2022

První část I. etapy projektu Rezidence Babín byla dokončena a klienti se v nejbližší době dočkají svých nových bytů. Nyní probíhají v Rezidenci Babín zahradní práce a terénní úpravy, včetně instalace závlahových systémů. Vysazovány jsou okrasné traviny a keře.
Jako vždy Vám chceme ukázat pár fotografií z dokončené budovy a bytových jednotek, abyste měli možnost prohlédnout si reálné provedení. Kromě fotografií z interiérů Vám chceme nabídnout i několik pohledů na Babín z výšky. Galerii najdete zde.
Celý náš tým má z úspěšného dokončení radost a především nás těší pozitivní ohlasy našich klientů.
Jelikož se naše stavba dostala do další fáze, rádi bychom Vám předali aktuální informace:

Jelikož se naše stavba dostala do další fáze, rádi bychom Vám předali aktuální informace:

14.03.2022

Exteriéry první části z I. etapy projektu jsou na 99% hotovy, v interiérech aktuálně probíhá pokládka podlah a instalace dveří. Byty se tak brzy dočkají svých majitelů.

Hlásíme úspěšné dokončení hrubé stavby II. etapy projektu. Následovat bude osazování oken a instalace vnitřních rozvodů.

Při realizaci projektu klademe důraz na použití kvalitního materiálu, který vyzdvihne minimalistický design projektu. Důležitý je pro nás každý detail a my jsme si pro Vás pár zajímavých detailů vybrali.  

Výstavba I. etapy Rezidence Babín se blíží do finále

Výstavba I. etapy Rezidence Babín se blíží do finále

24.02.2022

Vnější plášť stavby získává svůj finální vzhled, přesně podle připravených grafických vizualizací, čehož si jistě mnozí z Vás při procházce kolem Labe všimli. Již nyní dům zaujme svou minimalistickou podobou a čistými liniemi, které jsou doplněny o moderní a nadčasové prvky. Přikládáme několik aktuálních fotografií, na kterých si můžete prohlédnout současnou podobu stavby.

Je to tady - 2. etapa rezidence Babín je právě v prodeji!

Je to tady - 2. etapa rezidence Babín je právě v prodeji!

24.06.2021

Nestihli jste koupit byt v rezidenci Babín? Nezoufejte! Prodej 2. etapy bytů zahájen. Stavební práce nám jdou od ruky a první dva domy již stojí - posuďte sami. Nebude trvat dlouho a budou hotové a volné k nastěhování. Neváhejte ani minutu, byty jdou na dračku :-)

Pevné základy, na kterých se dá stavět.

Pevné základy, na kterých se dá stavět.

01.02.2021

Máme velikou radost: Pevné základy Rezidence Babín jsou již takřka hotové - a na tom se dá stavět! ? Do týdne bude položena základová deska a budovy porostou jak houby po dešti. Máme pro Vás poslední volné byty - tak neváhejte ani vteřinu a navštivte náš showroom a nebo volejte.

Stavba zahájena!

Stavba zahájena!

13.01.2021

Už je to tady! Stavební práce na Babíně jsou zahájené. I přes zimní čas se pilně pracuje na pevných základech. Vše jede dle stanoveného časového harmonogramu. 

 
Rezidence Babín je ONLINE

Rezidence Babín je ONLINE

03.12.2020

Rezidence Babín dne 3.12.2020 slavnostně vstoupila do světa online. Rezidenční projekt dostal podobu webové prezentace, která ho představuje v celé jeho kráse. Na webu je kromě samotného představení i možnost sjednání schůzky v showroomu! Pokud vás láká krásné, moderní a kvalitní bydlení, tak na nic nečekejte a ozvěte se nám. Rádi se s vámi setkáme!